Exemeta Nedir ?

Exemeta Nedir ?

Exemeta Nedir ?

Exemeta 14 ayrı sosyal medya platformunun resmi partneridir. Tüm bu sosyal medya platformlarına olan bağlılığı sayesinde, bu platformlarda olan hesaplarınızı tek bir arayüzden yönetebilmenizi sağlayan exemeta sosyal medyanın gücünü sizlerin ayağına kadar getiren iş ortağınızdır.

Exemeta Nasıl Kullanılır?

Exemeta 2 ayrı arayüz ile çalışmaktadır.

Burada yer alan exemeta sürümü medya sürümü adı verdiğimiz sosyal medya hesaplarınızı tek bir panele tanıttığınız ve bu panel aracılığı ile gönderilerinizi zamanlayarak veya tekbir noktadan tüm sosyal medyaya gönderiler oluşturduğunuz exemeta versiyonudur.

Başlıca Özellikleri Şunlardır;

 1. RSS Beslemeler tanıtarak bu beslemelerde yayınlanan içerikleri sosyal medya platformlarınızda otomatik olarak yayınlama,
 2. Önceden çektiğiniz videoları Instagram, Facebook, Youtube gibi sosyal medya hesaplarında günün istediğiniz saatlerinde canlı yayın olarak yayınlama,
 3. 14 Ayrı platformda zamanlanmış veya direk paylaşımlar yayınlayabilme,
 4. Twitter platformunda hedef hesaplar edinerek bu hedef hesaplarda yayınlanan tweet leri otomatik olarak retweet leyebilme,
 5. Sosyal medya hesaplarınızan geniş istatistik verilerini tutabilme,
 6. Filigran (Maske) oluşturarak paylaşımlarınıza otomatik olarak logo veya ek görseller tanımlayarak paylaşım yapabilme,
 7. Takım oluşturarak hesaplarınızı takıp arkadaşlarınıza göre dağıtabilme,
 8. Whatsapp Apisi alarak whatsapplarınıza gelen mesajları kendi program veya platformlarınıza taşıyabilme,
 9. Görsel veya Dökümanlarınızı depolayarak gittiğiniz her konumda kullanabilme,
 10. Görsel düzenleme aracısı ile sisteme giriş yaptığınız her konumdan özel görsel tasarımlar düzenleyebilme ve bunları paylaşabilme,
 11. Hazır Mesajlar oluşturarak tüm sosyal medyanıza paylaşımlarınızı saklayarak tekrar tekrar kullanabilme,
 12. Video ve Görsel paylaşımları yanı sıra instagramda IGTV, Reels, Story gibi paylaşımlar yapabilme

Burada yer alan exemeta sürümü çağrı merkezi sürümü adı verdiğimiz sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarınızı tek bir panele tanıttığınız ve bu mesajlaşma aracılarını takım arkadaşlarınızla tek bir panelden yönetebildiğiniz sürümdür.

Başlıca Özellikleri Şunlardır;

 1. Whatsapp hatlarınızı sisteme tanıtabilme ve whatsapp üzerinden gelen mesajları takip edip cevaplayabilme,
 2. Facebook hesaplarınızı sisteme tanıtabilme ve facebook hesaplarınıza gelen mesaj, yorum, reklam ulaşımlarını takip edip cevaplayabilme,
 3. Instagram hesaplarınızı sisteme tanıtabilme, instagram hesaplarınıza yazılan direk mesaj, yorum ve reklam yanıtlarını takip edip cevaplayabilme,
 4. Tüm web sitelerinize canlı destek aracı ekleyerek web sitelerinizden size yazılanları anında cevaplandırabilme,
 5. Yukarıda belirtilen tüm platformları tek bir ekrandan karşılayıp platform ayırt ederek tek bir ekrandan cevaplayabilme,
 6. Takım oluşturarak çalışanlarınıza veya takım arkadaşlarınıza yetki verebilme,
 7. Sisteme tanıtılmış sosyal medya hesaplarınızı ve mesajlaşma uygulamalarınızı çalışanlarınıza göre ayırabilme ve çalışanlarınızı kısıtlayabilme,
 8. Hazır mesaj yönetimi ile dinamik mesajlar oluşturabilme,
 9. Görsel katalog ile mesajlaşmalarda kullanmak üzere görseller yükleyebilme
 10. Gelişmiş rapor ile çalışanlarınızın mesaj sayılarını, müşteri cevap sürelerini, hesaplardan günlük gelen yeni kullanıcı sayısını ve buna benzer bir çok aksiyonu raporlayabilme,
 11. Şubelerinizle veya bayilerinizle aynı anda aynı sosyal medya hesaplarını cevaplandırabilme,
 12. Gelen mesajları şubelere göre ayırabilme,

Bunlara ek olarak bir çok özelliği içerisinde barındıran exemeta sürümleri inovatif ve dinamik çözümler ile pazarınızı genişletmek ve yepyeni pazar alanları kurmak adına sizlere hizmet vermektedir. Engelleri Kaldırın !


Exemeta whatsapp, facebook, instagram, twitter, Telegram hesaplarınızı kontrol etmekle kalmıyor! Ayrıca tüm personellerinizin aynı anda bu hesapları yönetebilmesini sağlıyor ayrıca gelişmiş arayüzü ile tüm personellerinizin yazışmalarını takip edebiliyorsunuz.


Genel Özellikler

Otomatik Gönderi Oluşturma (*)

Dünyanın en büyük pazarının halen sosyal medya olduğu günümüzde sosyal medya pazarının ölçülemeyecek derecede büyük ve önemli olduğu tüm otoriteler tarafından kabul edilmektedir. Sosyal medya denince artık akla herşey gelmektedir.

Her geçen gün ilerleyen bu piyasada yerinizin olması bi yana dursun, her gün dinamik paylaşım yapılan sürekli canlı tutulması gereken bir organizma gibi işler hale gelen sosyal medyayı takip etmekte çok meşakatli bir hal almıştır.

işte tam da burada Exemeta sizlere Sosyal medya dünyasında eşsiz bir yer sunarak, tüm sosyal medyanızı aktif ve dinamik tutma olanağı tanımaktadır. Üstelik 10 dakika uğraş ile aylarca dinamik kalan sistemlere sahip olmak bir tık ötenizde.

Sisteme eklediğiniz videoları, resimleri veya metinsel ifadeleri tek tıkla yayınlamak istediğiniz kanalları seçip yayınlayabilir, istediğiniz tarihi seçip tarihe göre yayınlayabilir, dilerseniz de sürekli yayınlama seçenekleri ile gönderinizi belli aralıklar içinde sürekli yayınlamaya devam edebilirsiniz.

Kendinizi çok güçlü hissedeceğiniz Exemeta dünyasında tüm sosyal medyayı kendi yayın alanınız haline getirip tek bir noktadan tüm pazarınızı kontrol edebilir hale geleceksiniz.


Tek Panelden Gönderi ve Mesaj Takibi (*)

İletişim programları olan whatsapp, telegram vb. veya iletişim için kullandığımız sosyal medya platformları facebook, instagram, twitter, Linkedin vb. üzerinden işletmemize gün içerisinde yüzlerce veya binlerce mesaj gelmektedir. Bazen mesaj, bazen resim, bazen video veya sesli mesaj gibi iletişim tipleri yoğunluğu işletmeleri takip edilmesi çok zahmetli iş yükleri altında zorlamaktadır.

Bugün bir çok platform bir cihaz ve bir arayüz ile kullanılmaktadır. Tek veya bir kaç noktadan kullanılabilen bu platformlar binlerce veya yüzlerce müşteriye destek verebilecek arayüzleri sunamamakla birlikte işinizi olumsuz anlamda etkileyerek müşteri memnuniyetsizliği yaşamanıza neden olabilecek cevapsız talepler ile sizi karşı karşıya getirebilir.

Exemeta eşsiz özelliğiyle tüm sosyal medya ve iletişim programlarına gelen mesaj veya yorum gibi iletişim isteklerini birbirine karıştırmadan tek pencereden karşılayıp cevaplandırmanıza olanak tanır. Üstelik bu aşamada dilerseniz tüm çalışanlarınız aynı anda tüm görüşmelere destek verebilir, dilerseniz belli hesaplara dilediğiniz kadar personelle karşılık verebilirsiniz.


Otomatik Satış Robotu (*)

Gelişen teknoloji çağı ile internet üzerinden alışveriş her geçen gün artmakta ve her türlü zaaf noktası kapatılarak daha güçlü alışveriş platformları oluşturularak internet pazarı genişletilmektedir. Çok yoğun talep olan bu pazarda sosyal medyanın yeride tartışılmaz çok büyüktür.

Exemeta hayallerinizi zorlayarak, satış pazarını çok farklı alanlara aktarıyor. Anlaşmalı olduğu sosyal medya kanalları üzerinden ürünlerinizin otomatik olarak satış yapmasına olanak tanıyor.

Otomatik Satış Robotu verdiğimiz bu teknoloji ile müşterilere çeşitli farkındalıklar veya olanaklar tanıyarak müşterinin satın alıma taşınması kolaylaştırılmıştır. Size sosyal medyadan ulaşmak isteyen müşterilere "Yardım Etmemi istermisiniz ?" sorusuyla başlayan robot kişiye seçimler hazırlayarak, kişinin isteklerini karşısına çıkartmaktadır. Ve sonrasında platformdan ayrılmadan! aynı pencere içerisinde müşteriye alışveriş platformunu hazırlayıp arka planda size haber verebilen bu sistem kişinin faturasına kadar giden tüm süreci yönetmektedir.

Bu teknoloji ile müşterilerinizi mesai saatleri dışarısında da yönetebilecek satışa devam edebileceksiniz!


Çoklu Şube ve Çoklu Çalışan (*)

Exemeta bir çok çalışma platformuna destek verebildiği gibi yeni çalışma sistemleri ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Buna göre şöyle bir senaryo oluşturabiliriz;

Exemeta Kullanım arayüzünde müşterilerinizi kategorilere göre ayırabilirsiniz. Bu kategorileri dilediğiniz isim veya sisteme çevirebileceğiniz gibi bu örnekte de kategorilerinizi bayi isimleriniz olarak belirleyebilirsiniz. Bu durumda hesaplarınıza yazan müşterileri bayilere göre dağıtabilir, teknik destek kanalı oluşturup yönlendirebilir, dağıtım noktası oluşturup kullanıcıları bölgeye göre dağıtabilir veya tüm görüşmeleri tüm şubelerinizden gözlemleyebilir ihtiyaç halinde herhangi bir noktadan cevaplayabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz örneğin yanı sıra bayilerinize veya çalışanlarınıza belli hesaplar tanımlayabilirsiniz. Siz tüm hesapları kontrol edebilirken sınırladığınız çalışanlarınız, bayileriniz veya satış noktalarınız sadece kendilerini ilgilendiren kısımdaki görüşmeleri görebilir veya cevaplandırabilir.


Whatsapp Toplu Mesaj (*)

Exemeta Toplu Whatsapp Mesaj sistemi sizlere ve işinize eşsiz bir haberleşme becirisi kazandırmaktadır.

Hiç bir ek ücret ödemeden müşterinizin numaralarını sisteme liste olarak yükleyebilir, mesaj metinini oluşturup, mesaj gönderimini sağlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz gönderilerinizi belli gün ve saatlerde göre planlayabilir ve otomatik gönderim takvimi oluşturabilirsiniz. SMS sisteminin aksine herhangi bir ek ücret talep edilmeyen bu yöntem sadece sizin bütçenizi değil kullanıcıyı da korumaktadır. SMS'i engelleyemeyen müşteri kitlesinin müzdarip olduğu durumun aksine whatsapp mesajları tek tıkla engellenibilir ve mağduriyet giderilir.

Whatsapp toplu mesaj, whatsapp grup oluşturma özelliğinin aksine, her bir kullanıcıya ayrı ayrı mesaj gönderebilmesi sebebiyle özeldir.

Whatssap toplu mesaj sistemi bir çok alanda kullanılabilir! Öğrenci bilgi sistemi, çalışan hatırlatma sistemi, müşteri bilgilendirme gibi bir çok konuda sizlerin tüm ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır.


Raporlama (*)
Personel Takip Raporu : Personellerinizin günlük, aylık, yıllık veya belli zaman dilimleri içerisinde müşteri karşılayabilme becerilerini ele alan bu rapor tipinde sayısal olarak personellerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.Bilindiği üzere müşteri memnuniyeti yalnızca müşteri isteklerini karşılamak değildir. Müşterilerin isteklerini hangi sürelerde karşıladığınız, sabır ve anlayış göstermeniz, doğru cevap ile müşteri doğru bilgilendirmeniz çok önemlidir. Pazarlama da stratejilerinin en göz alıcı niteliklerinden birisi müşteriyi anlamak ve müşteriye istediklerini sunabilmektir.

Tamda burada Exemeta sizlere çok geniş bir raporlama ağı ile sunulmaktadır. Buna göre;

Müşteri Bekletme Raporu : Bu rapor ile personellerinizin müşterilerinizi ne kadar süre içerisinde cevaplandırabildiği ve sonrasında nekadar süre içerisinde konuşmayı satışa/başarıya ulaştırabildiği takip edilebilmektedir.

Kanal Raporu : Sosyal medya hesaplarınızdan size gelen müşteri sayısını, yeni olmalarına veya tekrar gelmelerine göre ayırt ederek takip etmenizi sağlayan bir rapor çeşitidir. Bu rapor ile ayrıca belirttiğiniz süreler içerisinde hangi kanaldan nekadar müşteri bu müşterilerden nekadar mesaj aldığınızı takip edebilirsiniz.

Durum Raporu : Oluşturduğunuz veya sizin için oluşturulan kategorilere yaptığınız aktarımları baz alan bu raporda örn: abc bayisine yönlendirdiğiniz müşteri adedini veya Tamamladığınız konuşma adedini baz alan rapor elde edebilirsiniz.


Exemeta Nedir ?